• Detail firmy

S T A K O společnost s ručením omezeným

Základní popis

Jsme hradecká stavební společnost s 20letými zkušenostmi. Působíme jako generální dodavatel občanských, bytových a průmyslových staveb. Klademe důraz na kvalitu, strategický výběr lokalit a citlivé projektování s ohledem na začlenění do krajiny.

Adresa

Bieblova 782
500 12 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42228468
DIČ:  CZ42228468
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  150
Roční obrat:  200000000

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 716 110
Telefon: +420 495 716 111
E-mail: stakohk@stakohk.cz
WWW: www.stakohk.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.