• Detail firmy

S&S Reality služby, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti správy nemovitostí. Zajišťujeme služby z oblasti práva, ekonomiky, privatizace, investic, inženýrství.

Adresa

Generála Antonína Sochora 4002
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25721372

Výrobky, činnosti

Správy nemovitostí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 531 068
E-mail: rksvob@cmail.cz
WWW: www.sasrealitysluzby.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 605 572 798

Dušan Svoboda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.