• Detail firmy

S N K s.r.o.

Základní popis

Společnost vyrábí odlitky z hliníku a bronzu, litých do písku, gravitačním způsobem, na syrovo i na sucho, strojní i ruční výrobou forem, dále se zabývá výrobou modelového zařízení a částečně i obráběním na klasických obráběcích strojích.

Adresa

Hlubčická 147/8
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25354302
Rok založení:  1996
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- vyroba odlitků z hliníku a bronzu, litých do písku, gravitačním způsobem, na syrovo i na sucho, strojní i ruční výrobou forem, atd...

Kontaktní osoba

Radek Hloušek - Jednatel

Další firmy v oboru

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.