• Detail firmy

S&M CZ, s.r.o.

Základní popis

Komplexní činnost v oboru obnovitelných zdrojů energie. Projektujeme a stavíme fotovoltaické (solární), větrné elektrárny a bioplynové stanice.

Adresa

Třebovská 809
569 43 Jevíčko

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26884275

Výrobky, činnosti

Komplexní činnost obnovitelných zdrojů energie.

Komplexní činnost v oboru obnovitelných zdrojů energie. Projektujeme a stavíme fotovoltaické (solární), větrné elektrárny a bioplynové stanice.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 325 062
Fax: +420 461 325 062
E-mail: office@smcz.cz
WWW: www.rustika.cz

Kontaktní osoba

Martin Hofman - Jednatel

Mobil: +420 777 917 231
Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.