• Detail firmy

S&M CZ, s.r.o.

Základní popis

Komplexní činnost v oboru obnovitelných zdrojů energie. Projektujeme a stavíme fotovoltaické (solární), větrné elektrárny a bioplynové stanice.

Adresa

Třebovská 809
569 43 Jevíčko

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26884275

Výrobky, činnosti

Komplexní činnost obnovitelných zdrojů energie.

Komplexní činnost v oboru obnovitelných zdrojů energie. Projektujeme a stavíme fotovoltaické (solární), větrné elektrárny a bioplynové stanice.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 325 062
Fax: +420 461 325 062
E-mail: office@smcz.cz
WWW: www.rustika.cz

Kontaktní osoba

Martin Hofman - Jednatel

Mobil: +420 777 917 231
Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.

Klimatizace a tepelná čerpadla J. JELÍNEK, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky, montáž a servis klimatizace a tepelných čerpadel. Realizujeme rovněž solární systémy a poskytujeme služby v oblasti řešení systému TUV.