• Detail firmy

Jaromír Santer

Základní popis

Autoservis, pneuservis, karosářské práce, lakování, odtahová služba, asistenční služba u autonehod a vyřízení pojistných událostí, montáž tažných zařízení, zabezpečení, výměna autoskel, autodoprava, diagnostika ŘJ, geometrie náprav,tonování autoskel.

Adresa

Opavská 1927/23A
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63713616
DIČ:  CZ7010215432
  • Služby

Výrobky, činnosti

Příslušenství pro auto-moto

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 496 357
Mobil: +420 775 946 939
E-mail: samauto@seznam.cz
WWW: www.samauto.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Santer - Jednatel

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.