• Detail firmy

S-Kompresory.cz

Základní popis

Servis a prodej šroubových a pístových kompresorů, sušiček vzduchu včetně zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Komplexní servis. Prodej originálních dílů. Výkup použitých kompresorů. Specializace Atlas Copco. Servisní dostupnost 24 hodin denně.

Adresa

Komorní 1617/15
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47169214

Výrobky, činnosti

Prodej šroubových a pístových kompresorů

Servis a prodej šroubových a pístových kompresorů, sušiček vzduchu včetně zařízení na úpravu stlačeného vzduchu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 146 737
E-mail: info@servis-kompresory.cz
WWW: www.servis-kompresory.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Šuťák - Majitel

Mobil: +420 732 277 381
Další firmy v oboru

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EFRIG s.r.o.

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizací do domácností, kanceláří a jakýchkoliv jiných objektů. Nabízíme kompletní realizaci mrazírenských a chladírenských boxů na zakázku.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.