• Detail firmy

S.INTERIERY-eu, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavebniny, dlažby Rako. Prodáváme malty - Baumit, Hasit, Premix: štuky, betony, nivelační hmoty, zateplovací systém, fasády-omítky, barvy, tmely, lepidla, spárovačky. Cihly, tvárnice, komínové systémy: Schiedel a cihelný. Izolace tepelné, h

Adresa

Sokolovská 264/121
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27418294

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavebniny, dlažby Rako

Nabízíme stavebniny, dlažby Rako. Prodáváme malty - Baumit, Hasit, Premix: štuky, betony, nivelační hmoty, zateplovací systém, fasády-omítky, barvy, t

Kontaktní osoba

Ing. Dana Krbcová

Telefon: +420 284 828 833
Mobil: +420 737 185 556
E-mail: s.interiery.eu@seznam.cz
WWW: www.sinteriery.estranky.cz/

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.