• Detail firmy

S.I.S. spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme realizace staveb, projektovou činnost v investiční výstavbě a návrhy interiérů. Bytová výstavba, rodinné domky, rekonstrukce.

Adresa

Viniční 82
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46965611
DIČ:  CZ46965611
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodávky staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 213 071
Mobil: +420 736 624 007
E-mail: info@sisbrno.cz
E-mail: dostal@sisbrno.cz
WWW: www.sisbrno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Dostál - Jednatel

Další firmy v oboru

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!