• Detail firmy

S & H stavebniny s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej stavebních materiálů, klempířských prvků, zateplovacích systémů, pastovitých omítek, barev a laků. Součástí je fasádní studio.

Adresa

Bezručova č.p. 1166
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26389363

Výrobky, činnosti

Stavební činnost, prodej stavebních materiálů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 729 681
Telefon: +420 371 724 001
E-mail: stavebniny@shrokycany.cz
WWW: www.shrokycany.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Horejš - Jednatel

Telefon: +420 371 729 526

Zdeněk Horejš - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.