• Detail firmy

S.C.SERVIS Group, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré bezpečnostní služby a profesionální úklidové služby. Tyto služby poskytujeme v rámci celé ČR.

Adresa

Říční 433/6
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28779568
DIČ:  CZ28779568
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní služby

Naše společnost nabízí veškeré bezpečnostní služby: zpracování projektu ostrahy, bezp. poradenství, vnější i vnitřní fyz. ostraha objektů,elektr.zabezp. objektů a profesionální úklidové služby:pravidelné , jednor. i stav. úklidy. V rámci celé ČR.

Kontaktní údaje

E-mail: strnad@scsgroup.cz
WWW: www.scsgroup.cz

Kontaktní osoba

David Strnad - Manažer projektu

Mobil: +420 725 516 240
E-mail: strnad@scsgroup.cz
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

BHP Otium Jolanta Klapczarek

Nabízíme školení v oblasti požární ochrany, stejně jako školení první pomoci. Připravujeme celou řadu dokumentace týkající se škody způsobené v důsledku pracovního úrazu, a my je zaregistrovat. Poskytujeme poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. Klademe veškeré úsilí, aby naše přednášky byly jasné a srozumitelné pro každého. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.