• Detail firmy

S & B elektro, spol. s r.o.

Základní popis

Specializujeme se na dodávky osvětlení na prodejní plochy hypermarketů, parkoviště, sportovní haly, průmyslové stavby, hotely a podobně. Náš sortiment tvoří výhradně špičkové výrobky holandské firmy Philips.

Adresa

Strmá 67
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18827136
DIČ:  CZ18827136
Rok založení:  1991
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

dodávky osvětlení na prodejní plochy

- hypermarketů, parkoviště, sportovní haly, průmyslové stavby, hotely a podobně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 260 656
Fax: +420 541 261 367
E-mail: kontakt@sblighting.cz
WWW: www.sblighting.cz

Kontaktní osoba

Jiří Sedláček - Jednatel

Mobil: +420 603 444 221
Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.