• Detail firmy

s Autoleasing, a.s.

Základní popis

Poskytujeme finanční a operativní leasing, splátkový prodej a spotřebitelský úvěr. Nabízíme odbytový leasing pro dodavatele.

Adresa

Budějovická 1518/13b
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27089444
DIČ:  CZ27089444

Výrobky, činnosti

Finanční leasing

Kontaktní údaje

Telefon: +420 225 105 111
E-mail: info@sautoleasing.cz
WWW: www.sautoleasing.cz

Kontaktní osoba

Wilfried Elbs - Předseda představenstva

Tomáš Veverka - Člen představenstva

Martin Klapka - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.