• Detail firmy

S.A.T.Y., spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní účetní, ekonomické a poradenské služby. Zajišťujeme průběžné vedení účetnictví, zpracování mezd, vypracování daňových přiznání ke všem typům daní, zastupování klienta na FÚ. Provádíme rekonstrukci účetnictví a optimalizaci daní.

Adresa

Neklanova 117/21
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26160081

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Kontaktní údaje

Telefon: 224 915 732
E-mail: rehakova@saty.org
WWW: www.saty.org

Kontaktní osoba

Pavel Satoránský - Majitel

Ing. Iva Řeháková - Prokurista

Další firmy v oboru

Roman Vlasatý R - com

Poskytujeme komplexní služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence včetně mzdové agendy. Našim zákazníkům nabízíme také zastupování na úřadech, jako je Finanční úřad, Správa sociálního zabezpečení či Zdravotní pojišťovna.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.