• Detail firmy

RZ marketing

Základní popis

Naší hlavní předností jsou dlouholeté zkušenosti, v marketingu nenahraditelné. Pro desítky klientů jsme realizovali stovky projektů v oblasti: marketingové strategie, reklamní kampaně, návrh tiskovin, webů, RP, zajištění produkce.

Adresa

Kosmákova 301/50
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43603246
DIČ:  CZ6212151319
  • Služby

Výrobky, činnosti

Marketingové strategie

Analýza stávajícího stavu, definice cílových skupin, doporučení pro komunikaci s cílovými skupinami, návrh konkrétních aktivit pro dosažení cílů.

Kontaktní údaje

E-mail: rz@rzmarketing.cz
WWW: www.rzmarketing.cz

Kontaktní osoba

Ing, Roman Zapletal - Majitel

Mobil: +420 775 706 161
Další firmy v oboru

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.