• Detail firmy

Rytectví Vaňek

Základní popis

Naše firma se zabývá Expresním gravírováním a rytím firemních štítů.

Adresa

Termesivy 96
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41751167

Výrobky, činnosti

gravírováním a rytím firemních štítů

Rytí reprezentativních mosazných tabulí, gravírované cedule a materiály jsou k shlédnutí v provozovnách,kde také gravírujeme a brousíme do kovů a skla

Kontaktní údaje

Mobil: 602 516 875
E-mail: rytectvi@rytectvi.com
WWW: www.rytectvi.com

Kontaktní osoba

Marián Vaňek - Majitel

Další firmy v oboru

Václav Noha - Kovářství

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku. Specializujeme se na umělecké kovářství a ruční rytí kovů, rytí písma a přírodních motivů na nože a dárkové předměty. Vyrábíme raznice a kovářské plastiky. Provádíme zlacení metalem v interiérech a věnujeme se také opravám a údržbě křížů sakrálních staveb, renovacím historických kovových předmětů. Kovářská dílna se nachází v obci Štěměchy v okrese Třebíč.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

METALOPLASTYKA Marian Ostrowski

Naše nabídka je určena pro firmy, instituce, rozpočtových jednotek, korporace, reklamními agenturami a dodavateli. Jsme výrobce s vlastním bohatým strojového parku, máme moderní výrobní zařízení, bohaté zkušenosti a kvalifikované pracovníky, takže můžeme nabídnout širokou škálu produktů a služeb. Vítejte!