• Detail firmy

RYTA s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností firmy RYTA s.r.o. je realizace veškerých typů střech na klíč, komplexní rekonstrukce objektů a jejich výstavba.

Adresa

Bezručova 1159
337 01 Nové Město

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26354870
DIČ:  CZ26354870

Výrobky, činnosti

Realizace veškerých typů střech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 720 036
Fax: +420 371 720 036
E-mail: info@ryta.cz
WWW: www.ryta.cz

Kontaktní osoba

Eduard Rytíř - Jednatel

Telefon: +420 371 720 070
Další firmy v oboru

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.