• Detail firmy

RYKOV Libčany, s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž ocelových konstrukcí a hal, kovovýroba, prášková lakovna, kooperace, pálení laser/plasma, povrchová úprava materiálu, projektová činnost, soustružení CNC

Adresa

Libčany č.p. 14
503 22 Libčany

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27502805
DIČ:  27502805

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Fax: +420 495 585 477
E-mail: l.rychtera@rykov.cz
WWW: www.ocelové konstrukce-rykov.cz.

Kontaktní osoba

Luboš Rychtera - Jednatel

Telefon: +420 495 585 422
E-mail: l.rychtera@rykov.cz
Další firmy v oboru

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.