• Detail firmy

RYGIS interier s.r.o.

Základní popis

Od vzniku firma RYGIS zajišťovala širokou škálu stavebních prací a služeb se zaměřením na rekonstrukce a remodeling a desing v interiéru a stavby. Později jsme rozšířili naši činnost o výrobu kuchyní, vestav. skříní, nábytku na míru atd.

Adresa

Topolová 2915/16
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28930886

Výrobky, činnosti

stavební prace a služeby se zaměřením na

rekonstrukce a remodeling a desing v interiéru a stavby, rozšířilá činnost o výrobu kuchyní, vestav. skříní, nábytku na míru atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 195 772
Mobil: +420 725 160 170
E-mail: info@rygis-interier.cz
WWW: www.rygis-interier.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Hradil - Jednatel

Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.