• Detail firmy

Rydocar, s.r.o.

Základní popis

Doprava - vnitrostátní i mezinárodní - do i nad 3,5 t. Výroba a prodej automatických otvíračů oken. Výroba a prodej termoprádla včetně nehořlavého. Termoponožky.

Adresa

Dukelská 1025/45
358 01 Kraslice

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28890027
  • Služby

Výrobky, činnosti

Doprava silniční, nákladní - vnitrostátní

Doprava - vnitrostátní i mezinárodní - do i nad 3,5 t. Výroba a prodej automatických otvíračů oken. Výroba a prodej termoprádla včetně nehořlavého.

Kontaktní údaje

Fax: +420 352 661 207
E-mail: rydocar@volny.cz
WWW: www.rydocar.axis4.info

Kontaktní osoba

Jan Laube - Majitel

Zdeněk Laube

Mobil: +420 777 940 533
Další firmy v oboru

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.

D.U.R. a.s.

Specializujeme se na provádění zemních prací pomocí strojních mechanismů. Nabízíme služby v oblasti nakládání s odpady, rekultivaci či nákladní autodopravy.