• Detail firmy

Rychlý Slon - Jiří Šedivý

Základní popis

Rychlý Slon Vám zajistí přepravu zásilek. Jsme schopni realizovat bezproblémovou a bezpečnou dopravu vašich zásilek. Využijte jich i Vy a sami budete moci naše kvality posoudit. Děkujeme, že nám zavoláte, napíšete a využijete našich služeb.

Adresa

Vladivostocká 1294/17
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75534851
DIČ:  CZ8108050081
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přeprava zásilek

Kontaktní údaje

Mobil: 773 757 275
E-mail: sedivy.jiri.ml@gmail.com
WWW: www.rychlyslon.zaridi.to

Kontaktní osoba

Jiří Šedivý - Majitel

Další firmy v oboru

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.