• Detail firmy

RYCHLÍK CATERING s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti gastronomie, závodního stravování, pořádáme kulturní a firemní akce, rauty, recepce, barbecue, konference, školení, plesy, přehlídky, maturitní večírky, firemní party, svatby, rodinné oslavy.

Adresa

Merhautova 450/46
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29260965

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti gastronomie

Kontaktní údaje

E-mail: rychlik-catering.cz
WWW: www.rychlik-catering.cz

Kontaktní osoba

Pavel Rychlík - Jednatel

Mobil: +420 602 513 867

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

Marcová Petra - Lahůdka Brno

Vyrábíme především chlebíčky, minichlebíčky, jednohubky a kanapky, obložené mísy, obložené talíře, zeleninové saláty a produkty hodící se na rauty. Dodáváme vždy čerstvě udělané výrobky z kvalitních surovin.

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.