• Detail firmy

RYCHLE SKLADY, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme kontejnery, sklady, haly, zastřešení a přístřešky. Plechové, zděné a betonové garáže, ploty, brány. Speciální zateplené, vytápěné a odvětrané kontejnery pro skladování hořlavin a chemikálií. Stavíme sklady.

Adresa

Dobromilice 315
798 25 Dobromilice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28298535
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dodáváme kontejnery, sklady, haly, zastřešení

Kontaktní údaje

Telefon: 582 388 176
Mobil: 777 772 702
Fax: 582 388 176
E-mail: info@rychlesklady.cz
WWW: www.rychlesklady.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Jordánová - Jednatel

Mobil: +420 777 772 701
Další firmy v oboru

C.B.K. - Stapler spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej, servis a pronájem manipulační techniky. Zajišťujeme dodávky vysokozdvižných vozíků, nízkozdvižných vozíků, paletových vozíků a jiné manipulační techniky včetně příslušenství a náhradních dílů. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.