• Detail firmy

RWetc s.r.o.

Základní popis

Jedná se o univerzální zařízení, určené k přenosu bezpečostních a servisních dat systémů EZS na vzdálený pult centrální ochrany (PCO). Přenos dat probíhá on-line v GPRS datovém provozu libovolného operátora sítě GSM v pásmu 900-1800MHz

Adresa

U Skály 321/11
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27684121

Výrobky, činnosti

Průmyslová elektronika.

Jedná se o univerzální zařízení, určené k přenosu bezpečostních a servisních dat systémů EZS na vzdálený pult centrální ochrany (PCO).

Kontaktní údaje

Telefon: 567 210 302
E-mail: rwetc@rwetc.com
WWW: www.rwetc.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Roh - Jednatel

Mobil: +420 605 433 194
Další firmy v oboru

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů.

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.