• Detail firmy

RW BAU s.r.o.

Základní popis

Menší firma RW BAU s.r.o., nabízí práce typu: Veškeré stavební a zemní práce, zámkovou dlažbu, malování bytů, lakováni, vyklízeni, úklid kanceláří, úklid firemních prostor nebo úklid obchodních prostor apod.

Adresa

Vyšehradská 1349/2
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29093414
DIČ:  CZ29093414
  • Služby

Výrobky, činnosti

Menší firma RW BAU s.r.o., nabízí práce typu

Veškeré stavební a zemní práce, zámkovou dlažbu, malování bytů, lakováni, vyklízeni, úklid kanceláří, úklid firemních či obchodních prostor.

Kontaktní údaje

E-mail: rw-bau@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Horvát - Generální ředitel

Mobil: +420 721 267 900
Mobil: +420 720 276 946
Další firmy v oboru

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.