• Detail firmy

RV TITAN, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme přístroje za účelem omlazení, peelingu pleti. Vybavení kosmetických salónů, přípravky pro manikérky, pedikérky kosmetičky a maséry.

Adresa

Federova 1602
198 00 Praha 9 - Kyje

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27938336
DIČ:  CZ27938336

Výrobky, činnosti

Kadeřnictvní

Nabízíme přístroje za účelem omlazení, peelingu, profesionálního ošetření pleti. Vybavení kosmetických salónů, přípravky pro manikérky, pedikérky kosmetičky a maséry. Finansováni, školení, servis. Poskytujeme produkty na hubnutí, manikúru, pedikúru.

Kontaktní údaje

E-mail: infobeautylab@seznam.cz
WWW: beautylab.cz

Kontaktní osoba

Yuliya Romantseva - Jednatel

Mobil: +420 730 193 776
E-mail: infobeautylab@seznam.cz

Vyacheslav Romantsev - Jednatel

Další firmy v oboru

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

DUKAS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme velkoobchodní prodej manikúrových a pedikúrových souprav Solingen i jiných značek. Nabízíme manikúrové a pedikúrové soupravy, nástroje na pedikúru a manikúru, skleněné pilníky, kleštičky na nehty, manikúrové sety, nástroje pro diabetiky, kosmetické pinzety, cestovní manikúrové sady, pracovní nože apod.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.