• Detail firmy

RUTO s.r.o.

Základní popis

Společnost RUTO s.r.o. se sídlem v Heřmanově Městci a provozovnou v Novém Dvoře u Heřmanova Městce je distribučním centrem komplexního stavebního systému z Liaporu

Adresa

Nový dvůr 913
538 03 Heřmanův Městec

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62029941
DIČ:  CZ62029941
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  19

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Kontaktní údaje

Telefon: 469 696 430
Mobil: +420 777 743 741
WWW: www.ruto.net/

Kontaktní osoba

Ing. Rudolf Kmoch - Jednatel

E-mail: ruto@ruto.net

Milan Juklíček - Obchodní ředitel

Mobil: +420 777 774 746
E-mail: juklicek@ruto.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.