• Detail firmy

RUST design, s.r.o.

Základní popis

Navrhujeme interiéry včetně jejich realizace - luxusní, designové, rustikální a atypické kuchyně. Nabízíme výrobu a dodávku kuchyní, bytových i komerčních interiérů. Architektonický projekt a návrh, poradenskou činnost, kompletní interiéry na klíč.

Adresa

Urxova 448/2
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64053369

Výrobky, činnosti

Výroba a dodávka kuchyní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 829 163
E-mail: info@kuchynerust.cz
WWW: www.kuchynerust.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Schindler - Jednatel

Mobil: +420 608 712 123
Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.