• Detail firmy

Rušar zednictví, s.r.o.

Základní popis

Nabídka stavebních a zateplovacích prací, rekonstrukcí, realizací bytových jader, půdních vestaveb, sádrokartonů, rozvodů, fasád, obkladů či krovů.

Adresa

Masarykovo náměstí 72 (1. patro)
753 01 Hranice I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28578554

Výrobky, činnosti

Stavební firmy.

Nabídka stavebních a zateplovacích prací, rekonstrukcí, realizací bytových jader, půdních vestaveb, sádrokartonů, rozvodů, fasád, obkladů či krovů.

Kontaktní údaje

Mobil: 737 374 633
Mobil: 732 627 337
E-mail: info@zednictvirusar.cz
WWW: www.zednictvirusar.cz

Kontaktní osoba

René Rušar - Jednatel

Josef Rušar - Jednatel

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.