• Detail firmy

RUNWELL s.r.o.

Základní popis

Provozujeme půjčovnu osobních automobilů v centru Prahy. Nabízíme pronájem vozů všech tříd od nejmenších aut vhodných na krátké vzdálenosti, přes reprezentativní luxusní vozy, až po velké rodinné automobily vhodné pro cestování na dlouhé vzdálenosti.

Adresa

Wilsonova 372/6
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28987098
DIČ:  CZ28987098
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dlouhodobé půjčení auta.

Naše autopůjčovna nabízí možnost dlouhodobého půjčení auta jak pro soukromé, tak firemní účely. Dlouhodobé pronájmy vozů pro cesty po celé Evropě.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 282 001
Mobil: +420 728 500 100
Mobil: +420 728 600 100
E-mail: info@runwellrentacar.com
WWW: runwellrentacar.com

Kontaktní osoba

Alex Liseichykau - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.