• Detail firmy

RUNAKSERVIS s.r.o.

Základní popis

Profesionální úklidové služby v logistických areálech a skladových halách. PRODEJ a servis mycích a zametacích strojů. Průmyslové a profesionální vysavače, drobné úklidové techniky, vodní vysavače, parní čističe, spotřební materiál a úklidová chemie.

Adresa

Březí 102
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28186451
DIČ:  CZ28186451
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čistící a úklidová technika

Kontaktní údaje

Fax: +420 323 605 878
E-mail: marik@runakservis.com
WWW: www.runakservis.com
WWW: www.runakservis.cz
WWW: www.cisteniauklid.cz

Kontaktní osoba

Karel Mařík

Pobočky

Karel Mařík - RUNAK
Březí 102
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.