• Detail firmy

Rudolf Vertich

Základní popis

Zabýváme se výrobou výrobků z plastu. Nabízíme zahradnické, instalatérské a sportovní potřeby, reklamní předměty, elektrické rozvodné krabice a další.

Adresa

Kozomín 83
277 45 Kozomín

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11285672

Výrobky, činnosti

Výroba plastových a pryžových výrobků

Kontaktní údaje

E-mail: irver@seznam.cz
WWW: www.irver.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Vertich - Majitel

Mobil: +420 602 368 351

Zařazení v katalogu

Pobočky

Rudolf Vertich
Kozomín 62
277 45 Kozomín

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.

TESPOL Kolín - LISOVNA PLASTŮ s.r.o.

Zaměřujeme se na lisování a vstřikování plastů. Zajišťujeme výrobu plastových dílů a komponentů pro různá odvětví průmyslu (elektrotechnický, automobilový, potravinářský, hračkářský). Pro vstřikování plastů vlastníme certifikát ISO 9001. Námi vyrobeny produkty jsou vysoce kvalitní, a to díky používání nejmodernějších technologií a mnohaletých zkušeností našich zaměstnanců.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.