• Detail firmy

Rudolf Vertich

Základní popis

Zabýváme se výrobou výrobků z plastu. Nabízíme zahradnické, instalatérské a sportovní potřeby, reklamní předměty, elektrické rozvodné krabice a další.

Adresa

Kozomín 83
277 45 Kozomín

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11285672

Výrobky, činnosti

Výroba plastových a pryžových výrobků

Kontaktní údaje

E-mail: irver@seznam.cz
WWW: www.irver.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Vertich - Majitel

Mobil: +420 602 368 351

Zařazení v katalogu

Pobočky

Rudolf Vertich
Kozomín 62
277 45 Kozomín

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

TESPOL Kolín - LISOVNA PLASTŮ s.r.o.

Zaměřujeme se na lisování a vstřikování plastů. Zajišťujeme výrobu plastových dílů a komponentů pro různá odvětví průmyslu (elektrotechnický, automobilový, potravinářský, hračkářský). Pro vstřikování plastů vlastníme certifikát ISO 9001. Námi vyrobeny produkty jsou vysoce kvalitní, a to díky používání nejmodernějších technologií a mnohaletých zkušeností našich zaměstnanců.

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.