• Detail firmy

Rudolf Švarc

Základní popis

Výroba a prodej pomníků z přírodního i umělého kamene v Praze. Obklady,dlažby. Vyroba desek na kuchynske linky. Z přirodniho i umělého kamene. Obklady jednotlivych schodů i celých schodišt. Montáž schodů a parapetů i s dodaním materiálů.

Adresa

Tererova 1358/12
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11224894
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej

pomníků z přírodního i umělého kamene v Praze. Obklady,dlažby. Vyroba desek na kuchynske linky. Z přirodniho i umělého kamene. Obklady jednotlivych schodů i celých schodišt. Montáž schodů a parapetů i s dodaním materyalů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 967 880
Mobil: +420 777 627 727
E-mail: svarc-kamenictvi@seznam.cz
WWW: www.kamenictvi-svarc.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Švarc - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.