• Detail firmy

Rudolf Štych - LINEL

Základní popis

Dodávky, montáž a servis technologií pro sušárny dřeva. Provádění návrhů sušáren, poskytování poradenství a technické pomoci.

Adresa

Kamenný Újezd 168
337 01 Kamenný Újezd

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65553233

Výrobky, činnosti

Dodávky, montáž a servis technologií pro sušárny

Dodávky, montáž a servis technologií pro sušárny dřeva. Provádění návrhů sušáren, poskytování poradenství a technické pomoci.

Kontaktní osoba

Rudolf Štych - Majitel

Mobil: +420 602 324 491
E-mail: rs.linel@tiscali.cz
WWW: www.rs-linel.cz
Další firmy v oboru

PRONAP s.r.o.

Prodáváme nábytkové polotovary. Nabízíme zásuvkové pásy vyráběné moderní technologií, noční stolky, zásuvky, šuplíky, třístranné zásuvky, tavná lepidla a MDF desky. Specializujeme se na výrobu sesazenek a obalovaných profilů.

MECO-DREV spol. s r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej palisád pro stavební a zahradní účely. Dodáváme palivový odpad - odřezky i výrobní odpad - dřevovinu. Zabezpečujeme také úpravy palisád - fázování, špičatění, půlení, vrtání či tlakovou impregnaci dřeva.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.