• Detail firmy

Rudolf Riezner

Základní popis

Zajišťujeme kompletní dodávky a montáž topných systémů. Provádíme jejich opravy a servis. Nabízíme tepelná čerpadla, zajištění plynofikace, solární systémy a další služby v oblasti vytápění, ohřevu vody a rozvodů tepla.

Adresa

Třebovická 5070/82
722 00 Ostrava - Třebovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62357778
DIČ:  CZ6506251389
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Plynofikační systémy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 617 474
Mobil: +420 608 712 869
Fax: +420 596 617 474
E-mail: riezner@gmail.com
WWW: www.riezner.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Riezner - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JAN CARBOL

Realizujeme dodávku a montáže rozvodů plynu, topení a vody do rodinných a bytových domů včetně objektů občanské vybavenosti. Poskytujeme revizní a servisní služby a poradenství v oboru voda - topení - plyn.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.