• Detail firmy

Rudolf Magnusek

Základní popis

Montážní elektrofirma zabývající se montážemi silnoproudých zařízení ,datových a antenních rozvodů převážně v rodinných domcích (bytech) a menších průmyslových objektech. Dále se zabýváme montážemi bleskosvodů.

Adresa

Čeladná 631
739 12 Čeladná

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13444301
DIČ:  CZ5711052116
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace domů a bytů.

Kontaktní údaje

E-mail: elektromag@seznam.cz
WWW: elektromag.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Magnusek - Majitel

Mobil: +420 608 885 760
E-mail: elektromag@seznam.cz
Další firmy v oboru

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.