• Detail firmy

Rudolf Koller spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka hydromasážních systémů.

Adresa

Kateřinská 24
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00570036
DIČ:  CZ00570036
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  200
Roční obrat:  270000000

Výrobky, činnosti

Hydromasážní systémy

Sací koše,Odtokové komplety,dezinfekce,Sprchové systémy,Fitinky,Nožičky,Topení,Vzduchové trysky,Trysky,Čerpadla,Ventilátory,Vzduchové regulátory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 370 410
E-mail: office.jhradec.cz@rkoller.com
WWW: www.rkoller.cz

Kontaktní osoba

Regina Ovčíková - Jednatel

Rudolf Koller - Jednatel

Další firmy v oboru

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.