• Detail firmy

Rudolf Hálek- DYNACORD profi sound

Základní popis

Firma zajišťuje koncerty, taneční zábavy, festivaly, divadla, dance - house party, módní přehlídky a reklamní akce. Nabídka profesionálního ozvučení a osvětlení pódia. Dále nabízíme půjčovnu pódia, osvětlení, ozvučení i pronájem ostatní techniky.

Adresa

Poděbradova 84
344 01 Týnské Předměstí

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64409716
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firma zajišťuje

koncerty, taneční zábavy, festivaly, divadla, dance - house party, módní přehlídky a reklamní akce. Nabídka profesionálního ozvučení a osvětlení pódia

Kontaktní údaje

Telefon: 379 723 297
Mobil: 602 267 224
E-mail: info@dsound.cz
WWW: www.dsound.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Hálek - Majitel

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.