• Detail firmy

Rudolf Gorelka

Základní popis

Nabízíme zařízení na úpravu a čištění vod. Vyrábíme potrubí, ocelové konstrukce a tlakové nádoby.

Adresa

Markoušovice 207
542 32 Markoušovice

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63223392

Výrobky, činnosti

Výroba ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

E-mail: sesbohemia@sesbohemia.cz
WWW: www.sesbohemia.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Gorelka - Majitel

Mobil: +420420 604 829 812

Pobočky

SES BOHEMIA ENGINEERING a.s.
Bezdrevská 539
198 00 Praha 9 - Hostavice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

BRAHA plasty s.r.o.

Lisováním plastických hmot a nástrojářstvím se zabýváme již od roku 1990. Dodáváme výlisky pro odběratele z oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technické výlisky (strojové díly). V roce 1999 jsme společnost reorganizovali a přestěhovali jsme se do větší výrobní haly. O pět let později jsem posílili a modernizovali strojový park a zároveň navýšili počet kvalifikovaných zaměstnanců.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.