• Detail firmy

Rudolf Brázda

Základní popis

Ubytovací služby, možnost využití konferenčního sálu a restaurace s letní zahrádkou pro akce

Adresa

Okružní 520/11
250 01 Stará Boleslav

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10216707
DIČ:  CZ520603292
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby, možnost využití konferenčního sálu a restaurace s letní zahrádkou pro akce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 710 159
E-mail: hotel@hoteltoscca.cz
WWW: www.hoteltoscca.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Brázda - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.