• Detail firmy

RUBENA a. s.

Základní popis

Výroba pryže, gumy a gumárenských produktů a polotovarů. Výroba a prodej automobilových, motocyklových a mimosilníčních plášťů a klínových řemenů.

Adresa

Akademika Bedrny 87
502 00 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00012131

Výrobky, činnosti

Gumárenské a plastikářské saze

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 753 111
Telefon: +420 491 447 566
Telefon: +420 491 447 558
Fax: +420 495 753 184
E-mail: rubena@rubena.cgs.cz
E-mail: sklad@rubena.cgs.cz
WWW: www.rubena.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.