• Detail firmy

RUBENA a. s.

Základní popis

Výroba pryže, gumy a gumárenských produktů a polotovarů. Výroba a prodej automobilových, motocyklových a mimosilníčních plášťů a klínových řemenů.

Adresa

Akademika Bedrny 87
502 00 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00012131

Výrobky, činnosti

Gumárenské a plastikářské saze

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 753 111
Telefon: +420 491 447 558
Telefon: +420 491 447 566
Fax: +420 495 753 184
E-mail: rubena@rubena.cgs.cz
E-mail: sklad@rubena.cgs.cz
WWW: www.rubena.eu
Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.