• Detail firmy

RTZ servis, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme elektromontážní a elektroinstalační práce, včetně revizí v bytových, kancelářských a průmyslových objektech. Dále čištění a revize trafostanic NN/VN. Zajišťujeme elektromontáže v oblasti kompenzace účiníku - návrhy, opravy a rekonstrukce.

Adresa

Bouřilova 1109/1
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26510227

Výrobky, činnosti

Elektromontážní a elektroinstalační práce.

Čištění a revize trafostanic NN/VN.

Kontaktní údaje

E-mail: rtzservis@seznam.cz
WWW: www.rtzservis.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Ing. Kovařík - Jednatel

Telefon: +420 603 340 565

Josef Šťastný - Jednatel

Mobil: +420 603 728 796
Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.