• Detail firmy

RTON CZ s.r.o.

Základní popis

Máme zkušenosti s úpravou zemin na dálnicích, silnicích různých tříd, na přístupových staveništních komunikacích a případně také polních cestách.

Adresa

Těšínská 2063/77
746 01 Opava - Předměstí

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26843081
DIČ:  CZ26843081
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stabilizace zamin

Kontaktní údaje

E-mail: rton@rton.cz
E-mail: miroslav.ninaj@rton.sk
WWW: www.rton.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Niňaj - Jednatel

Mobil: +421 917 399 669
E-mail: miroslav.ninaj@rton.sk

Ing. Tomáš Onderka - Jednatel

Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.