• Detail firmy

RTD Truck servis s. r. o.

Základní popis

Provoz pneuservisu osobních a nákladních vozidel. Nabídka prodeje pneumatik pro osobní a nákladní vozidla, olejů a maziv.

Adresa

náměstí Svobody 16
417 03 Dubí u Teplic 3

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27344746

Výrobky, činnosti

pneuservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 568 558
E-mail: info@rtd-truck.cz
WWW: www.rtd-truck.cz

Kontaktní osoba

Radek Tarant - Jednatel

Mobil: +420 602 431 545

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.