• Detail firmy

RTC International Company SE

Základní popis

Navazování a rozvoji obchodních vztahů mezi Českou, Slovenskou a ostatními zúčastněnými zeměmi, potažmo mezi Evropou a Asií.

Adresa

Eliášova 467/28
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24296511

Výrobky, činnosti

Obchod a zprostředkování

Nabízíme poradenskou činnost v oblasti výběru realit, technologií a komodit pro firmy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rtcic.cz
WWW: www.rtcic.eu

Kontaktní osoba

Ing. Milan Fischer - Předseda představenstva

Mobil: +420 725 324 825
E-mail: fischer@euroasiacontact.eu

DAMETKEN YERGOZHINA, - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".