• Detail firmy

RTB consult s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti založení společnosti (s.r.o., a.s., SE), dále prodej společností (ready-made s.r.o.), nabízíme virtuální sídlo.

Adresa

Krakovská 1392/7
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24310051
  • Služby

Výrobky, činnosti

Založení společnosti, prodej.

Kontaktní údaje

Mobil: 733 165 166
E-mail: info@rtbconsult.cz
WWW: www.rtbconsult.cz

Kontaktní osoba

Karolína Festová - Prokurista

Pobočky

RTB účetní kancelář s.r.o.
Krakovská 1392/7
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.