• Detail firmy

RS stavební s.r.o.

Základní popis

Výstavba bytových a komerčních objektů na klíč, včetně interiérů a následné správy.

Adresa

Stodůlky, Jeremiášova 2722/2a
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26156211
DIČ:  CZ26156211
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- návrhy, projekty a výstavba bytových a komerčních objektů na klíč, včetně následné správy, interiéry na klíč - návrhy a realizace interiérů na klíč, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 314 216
Fax: +420 257 214 069
E-mail: info@rsdevelopment.cz
WWW: rsdevelopment.cz

Kontaktní osoba

Robert Sekera - Jednatel

Telefon: +420 257 314 216
E-mail: sekera@rsdevelopment.cz
Další firmy v oboru

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.