• Detail firmy

RS Podlahy & Interiéry, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se montáží dveří, jak vchodových tak vnitřních a pokládkou podlah. zabýváme montáží dveří, jak vchodových tak vnitřních a pokládkou podlah.

Adresa

Chotěbuzská 192
735 61 Chotěbuz

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28577035

Výrobky, činnosti

Výměna oken

Kontaktní osoba

Tomáš Rochl - Jednatel

Mobil: 777 883 090
E-mail: info@rs-interiery.cz
E-mail: T.Rochl@seznam.cz
WWW: www.rs-interiery.cz

Rostislav Szpalek - Jednatel

Mobil: 723 051 516
E-mail: szpalek@centrum.cz
Další firmy v oboru

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.