• Detail firmy

RS maso CZ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodním prodejem výsekového a výrobního masa. Nabízíme vepřové, hovězí, kuřecí, kachní, krůtí, koňské či uzené maso.

Adresa

Masarykova 837/123
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28419294

Výrobky, činnosti

prodej výsekového a výrobního masa

Kontaktní údaje

E-mail: info@rsmasocz.cz
WWW: www.rsmaso.cz

Kontaktní osoba

RUDOLF ŠNÁBL - Jednatel

Telefon: +420 604 466 380
Další firmy v oboru

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.

MASO VELEŇ s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem vysoce kvalitního chlazeného masa. Na územní hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme také rozvoz chlazeného masa ve vozech s hygienickými chladícími boxy. V naší nabídce naleznete kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové maso, chlazené i mražené kachny, kuřecí droby, uzeniny, ryby, uzené makrely, sýry a mnoho dalšího. Maso dodáváme jen od prověřených producentů.

Zdeněk Vojtěchovský

Zajišťujeme prodej chlazených krůt, krocanů a selských kuřat. Ceny a popisy produktů naleznete na našich webových stránkách. Objednávky lze realizovat on-line. Dále provádíme likvidace odpadů a zabýváme se rovněž přepravou sypkých materiálů.