• Detail firmy

RS maso CZ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodním prodejem výsekového a výrobního masa. Nabízíme vepřové, hovězí, kuřecí, kachní, krůtí, koňské či uzené maso.

Adresa

Masarykova 837/123
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28419294

Výrobky, činnosti

prodej výsekového a výrobního masa

Kontaktní údaje

E-mail: info@rsmasocz.cz
WWW: www.rsmaso.cz

Kontaktní osoba

RUDOLF ŠNÁBL - Jednatel

Telefon: +420 604 466 380
Další firmy v oboru

JATKA ZBIROH spol. s r.o.

Naše společnost nabízí prodej čerstvého masa pro firemní klientelu i pro běžného občana. V nabídce máme hovězí, vepřové, kuřecí i skopové maso, masné výrobky. Kompletní sortiment včetně informací o původu masa naleznete na našich webových stránkách.

MASO VELEŇ s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem vysoce kvalitního chlazeného masa. Na územní hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme také rozvoz chlazeného masa ve vozech s hygienickými chladícími boxy. V naší nabídce naleznete kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové maso, chlazené i mražené kachny, kuřecí droby, uzeniny, ryby, uzené makrely, sýry a mnoho dalšího. Maso dodáváme jen od prověřených producentů.

HAMIPE s.r.o.

Dodáváme vysoce kvalitní čerstvé chlazené i mražené maso za bezkonkurenční ceny. Zavážíme Středočeský kraj a Prahu. Větší množství zavezeme i jinam. Nabízíme čerstvé i mražené kuřecí, krůtí, kachní maso porcované i vcelku, králičí stehna a hovězí maso (falešnou svíčkovou, kližku, krk atd.) vepřové maso (panenka, pečeně, krkovice, plec, bok, žebra a atd.). Ceník zašleme na požádání, tel. 777683357.