• Detail firmy

RPS Ostrava, a.s.

Základní popis

Projektová činnost v investiční výstavbě v oblasti úpraven uhlí, kamenolomů, řešení skladování a dopravy sypkých hmot, doprava a skladování biomasy.

Adresa

Cihelní 1191/95
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25371738

Výrobky, činnosti

Projektová činnost

v oblasti úpraven uhlí, kamenolomů, řešení skladování a dopravy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 263 660
Fax: +420 597 490 070
E-mail: info@rpsostrava.cz
WWW: www.rpsostrava.cz

Kontaktní osoba

Ing. TOMÁŠ DOLEŽAL - Předseda představenstva

Ing. Zbyněk Kunčík - Člen představenstva

Mobil: +420 606 744 842
Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.