• Detail firmy

RP plošiny - Tomáš Plaček

Základní popis

Nabízíme pronájem mobilních vysokozdvižných montážních plošin na podvozku AVIA MP - 13 a LIAZ MP - 20. Provádíme rekonstrukce a montáže hromosvodů

Adresa

Na Zkratce 216
747 14 Markvartovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73336971

Výrobky, činnosti

pronájem mobilních vysokozdvižných plošin

Nabízíme pronájem mobilních vysokozdvižných montážních plošin na podvozku AVIA MP - 13 a LIAZ MP - 20. Provádíme rekonstrukce a montáže hromosvodů a e

Kontaktní osoba

Tomáš Plaček - Majitel

Telefon: +420 777 264 442
Mobil: +420 736 708 227
E-mail: info@rp-plosiny.cz
WWW: www.rp-plosiny.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.